Kamenná predajňa TRNAVA je otvorená mimo sezóny iba po tel. dohode.

Vianočné stromčeky, vianočný stromček a ozdoby na vianočný stromček.

Ozdobené vianočné stromčeky patria medzi najvýznamnejšiu časť vianočnej výzdoby.

Kto by si vedel predstaviť vianočný stromček živý, či umelý bez vianočných ozdôb a dekorácií? My teda nie. A preto vám ponúkame zopár fotiek nášho ozdobeného vianočného stromčeka. Dúfame, že si zoberiete aspoň nejakú inšpiráciu. V poslednej dobe sú trendy vianočné stromčeky, ktoré sú vyzdobené tradičnými starodávnymi vianočnými ozdobami. A ešte lepšie by bolo, keby boli vlastnoručne vyrobené, čo by nás asi najviac tešilo. Je dobré do výroby a zdobenia vianočného stromčeka zapojiť celú rodinu, aby sme si z toho spravili takú vianočnú tradíciu. 

Vianočné ozdoby sú nadekorované na umelom vianočnom stromčeku 3d z našej ponuky. Ak by ste si nevedeli vybrať z našej ponuky vianočný stromček, kľudne sa na Nás obráťte, a my vám veľmi radi pomôžeme ktorý 3d stromček je aktuálne pre vás najvhodnejší. Každý rok prichádzajú na trh nové trendy vianočné stromčeky, a ponuka sa neustále mení. Najvernejšou kópiou živých stromčekov sú umelé vianočné stromčeky, ktoré sú vyrobené z umelej 3D čečiny. Tieto 3d stromčeky sú na pohľad na nerozoznanie od živých stromčekov. Aj keď je cena vyššia ako u živý stromčekov, tak sa nám cena za pár rokov rýchlo vráti, a 3d stromčeky nám ušetria veľa starostí, ktoré by sme mali zo živými vianočnými stromčekmi.

Vianočné stromčeky 3D nemusíme polievať, nevyschnú nám, niekedy ešte pred Vianocami.

Vianočný stromček 3D nám neopadá, tak ako klasický stromček z klasickej papierovej čečiny. Aj u živých stromčekov dosť opadáva ihličie, a musíme občas povysávať pod stromčekom. Vianočné 3D halúzky sú dosť mohutné, aby vydržali dlhé roky rozkladania, skladania a zdobenia vianočného stromčeka. 

Farba halúzok 3D stromčekov je presná imitácia farby v prírode. Na vianočných stromčekoch je napodobňované farebné sfarbenie ihličia, ako keby vyrastali nové výhonky halúzok stromčeka.