Vianočný stromček umelý 3D elegant 270 cm

 

Krásne hustý, vysoký umelý vianočný stromček s 3D ihličím.

Výška vianočného stromčeka je 270 cm.
Šírka vianočného stromčeka je do 168 cm.

Dostupnosť Predaj trvale ukončený
Bežná cena 590 €
Ušetríte 121 € (–21 %)
469 €
Značka Vyrobené v Európe
Kategória Vypredané vianočné stromčeky
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Umelý 3D vianočný stromček 270 cm.

Na vianočnom stromčeku nájdeme veľmi krásne prirodzene sfarbené umelé 3D ihličie, ktoré je na nerozoznanie od pravého živého ihličia. Až na dotyk zistíme, že sa nejedná o živý vianočný stromček. Na stromčeku je väčšina konárikov vyrobená z kvalitného umelého 3D ihličia. Všetky vonkajšie viditeľné halúzky sú z mäkkého trojrozmerného 3D ihličia. Na zahustenie stromčeka je vo vnútri použité aj klasické ihličie, ktoré však po dôkladnom rozložený stromčeka nie je vôbec vidieť.

Tento stromček patrí medzi najkrajšie v našom obchode.

Stromčeky sú dodávané spolu so stojanom. Výška stromčekov je udávaná spolu so stojanom a špičkou stromčeka.

  180 cm 210 cm 240 cm 270 cm
 priemer stromčeka  120 cm  130 cm 150 cm 160 cm
 stojan  kov  kov kov kov
 váha 12,6 kg 16,2 kg 20 kg 25 kg
 počet dielov 3 3 3 3
 počet vetvičiek 969 1316 1601 1889
 rozmer krabice 100-40-30  120-40-40  120-50-40 160-40-40
 ochrana pred
 poškriabaním
  áno   áno áno áno
 bežná cena  310 €  390 € 490 € 590 €
 akciová cena  239 €  299 € 379 € 469 €
 ušetríte  71 €  91 € 111 € 121 €

 

Je to veľmi pekný a kvalitný vianočný stromček, a preto sa snažíme mať tieto vianočné stromčeky skladom v najpoužívanejších výškach. Odporúčame pozrieť všetky výšky tohto stromčeka na nasledujúcom odkaze: 

pozrieť všetky veľkosti vianočného stromčeka

Ako vidíme na nasledujúcej reálnej fotografii, tak vianočný stromček pôsobí veľmi prirodzene. Vaši hostia si ho budú mýliť zo živým stromčekom.

vysoký vianočný stromček

Nižšie máme detail vianočného umelého 3D ihličia použitého na tomto stromčeku. Umelé 3D ihličie je odlievané do trojrozmerných foriem, aby čo najpresnejšie kopírovalo živé stromčeky. Toto 3D ihličie je použité na všetkých vonkajších vetvičkách. Za 3D ihličím je schované aj klasické ihličie na zahustenie stromčeka.

umelý vysoký vianočný stromček

Pri vyberaný výšky stromčeka vám doporučujeme si premerať požadovanú výšku stromčeka tak i miestnosti, odhad niekedy klame.

Pozor si musíte dať aj na šírku stromčeka, taktiež ešte pred kúpou je dobré si ju premerať. V prípade, že by bol stromček o trošku širší ako máte vyhradený priestor pre vianočný stromček, je možné najširšie spodné vetvičky stromčeka poohýbať a tak vytvarovať trocha užší stromček.

Vianočný stromček vysoký 270 cm sa hodí do miestností s vysokým stropom, kde vynikne jeho robustnosť.

vysoké vianočné stromčeky

Pravú vianočnú atmosféru, bez strachu z opadania a uschnutia stromčeka vám zaručí tento moderný 3d vianočný stromček. Zároveň Vám krásne doladí celý interiér Vášho príbytku. Má prirodzené sfarbenie a je bohato hustý.

umelé vysoké vianočné stromčeky 3D

Stred 3D konárikov je jemnej hnedej farby, presne ako v prírode. Ihličie sa vyfarbuje od tmavšej zelenej farby, ktoré je z vnútornej strany po bledšiu zelenú farbu na koncoch vetvičkách, čo má napodobňovať vyrastajúce živé konáriky. Tieto krásne prirodzené prechody farieb zaručujú prirodzený vzhľad umelých 3D vianočných stromčekov.

umelý vianočný stromček

Stabilitu vianočného stromčeka vám zaručí kvalitný kovový stojan, ktorý je súčasťou balenia, a je samozrejme v cene produktu.

Na skutočnej fotografii vianočného stromčeka, ktorá je nižšie, je vidieť jeho reálna hustota. Stromček po dokonalom rozložený všetkých vetvičiek vôbec nepresvitá a pôsobí mohutne a kompaktne. 

vysoký 3D umelý vianočný stromček

Vetvičky a ihličie umelého vianočného stromčeka sú dostatočne kvalitné a pevné. Stromček unesie aj väčšiu záťaž vianočnej výzdoby.

Samozrejmosťou je na stromček ozdoby vešať po celom obvode, aby sa vianočný stromček nezrútil na jednu najviac zaťaženú stranu.

Ťažšie a väčšie ozdoby patria do spodnej a strednej časti stromu. Menšie a ľahšie vianočné ozdôbky patria do vrchnej časti stromčekov.

umelé vianočné ihličie

Na detaily 3D vetvičky je pekne vidieť trojrozmernosť ihličia, čiže ihličie je po obvode celého konárika. Dávame do popredia trojrozmerný tvar ihličia, ktorý sa nepomačká a nezľahne ani po rokoch používania. Technológia výroby odlievania 3D ihličia zabezpečuje jeho dlhovekosť. Ihličie je príjemné aj na dotyk. Nie je ani príliš tvrdé a ani príliš mäkké.

ihličie na vianočné stromčeky

Tieto kvalitné 3D umelé vianočné stromčeky majú ako jedni z mála ochranu rúk pri skladaný stromčeka proti poškriabaniu. Už sa nemusíte báť, že pri rozkladaní vianočného stromčeka budete mať poškriabané ruky.

Video 3d stromčeka nájdete na:
www.youtube.com/extra-vysoky-umely-vianocny-stromcek-270-cm

ochrana vianočných stromčekov 3D

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: