Veľmi vysoký umelý vianočný stromček 3D smrek hustý 270 cm

 

Tento vysoký majestátny vianočný stromček je vhodný do veľkých priestorov a hál. Jeho mohutný vzhľad pekne vyplní priestor. Výška umelého stromčeka je až 270 cm, a šírka dosahuje až do 168 cm. Stromček je ideálne hustý, a obsahuje kvalitné 3D konáriky.

Dostupnosť Predaj trvale ukončený
Bežná cena 590 €
Ušetríte 121 € (–21 %)
469 €
Značka Vyrobené v Európe
Kategória Vypredané vianočné stromčeky
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Veľké, vysoké a široké vianočné stromčeky 270 cm.

Obľúbený umelý vianočný stromček, ktorý má všetky vonkajšie halúzky vyrobené z kvalitnej trojrozmernej 3D čečiny. Tieto trojrozmerné halúzky vyzerajú presne ako živé konáriky. Tvarom sú úplne na nerozoznanie od živých stromčekov. Vo vnútri stromčeka na zahustenie a zmohutnenie stromčeka je použitá aj klasická vianočná čečina, ktorá však ani z blízka nie je vôbec vedieť. O tejto klasickej čečine sa dozvieme iba pri skladaný stromčeka. 

Stromček patrí do najhustejších a najkrajších stromčekov v našom obchode. Kvalita stromčeka je na vysokej úrovni.

Trojrozmerné ihličie na stromčeku má prirodzenú farbu, a končeky vetvičiek sú veľmi jemným prechodom sfarbené, akoby vyrastali mladé výhonky. Tento prechod do bledučkej farby veľmi reálne znázorňuje živý stromček. Zvolené farby konárikov a prechod farieb je veľmi reálny a prirodzený. Vôbec nevidno, že je to vlastne umelý vianočný stromček.

Trojrozmerné 3d ihličie sa vyrába odlievaním do tvaru presne požadovanej formy, aby sme dostali presnú kópiu ihličia podľa požadovaného stromčeka. A to nie je všetko. Ešte aj farebné prevedenie 3d konárikov sa presne zhoduje so živými stromčekmi. Trojrozmerné ihličie má veľkú výhodu oproti klasickému nastrihanému ihličiu a to takú, že 3D ihličie sa nám nezľahne ani po rokoch používania.

Konáriky tohto 3d stromčeka sú dostatočne pevné za zavesenie bohatej vianočnej výzdoby a vianočného osvetlenia. Pri ozdobovaní je dôležité aby sme vianočný stromček zdobili zo všetkých strán rovnako. Aby sa nám náhodou nestalo, že jedna strana bude preťažená a stromček by nám mohol spadnúť. Väčšie a ťažšie ozdoby patria do spodnej časti stromčekov. Potom ľahšie a menšie vianočné dekorácie dávame do vrchnej časti stromčekov.

To, že máte doma umelý stromček Vám nebude nikto veriť. Až pri dotyku a dôkladným skúmaním sa zistí, že sa jedná o umelý vianočný stromček.

Ďalšou skvelou vlastnosťou stromčeka je jeho ochrana rúk pred poraneným pri skladaný a ozdobovaní. Túto ochranu rúk má veľmi málo umelých stromčekov. Túto ochranu si môžete pozrieť na fotke pri popise stromčeka. Nemusíte sa vôbec báť, že by to nejako rušilo celkový vzhľad a dojem zo stromčeka. Kedže je stromček dostatočne hustý, vôbec to nie je vidieť, a ochrana je farebne prispôsobená stromčeku.

Pred kúpou tohto vysokého a širokého vianočného stromčeka odporúčame si váš priestor premerať, či z hľadiska výšky alebo šírky. Šírka stromčeka sa dá troška upraviť po-ohýbaním najspodnejších halúzok, čím získame troška priestoru do šírky.

Tento vysoký 3D vianočný stromček je ideálny do miestností s otvoreným stropom.

Jednou z ďalších výhod umelého 3d stromčeka je fakt, že 3D ihličie neopadáva. Nemusíme každú chvíľu pod stromčekom zametať alebo vysávať, tak ako je to pri živých stromčekoch, kde živé konáriky vysychajú a postupne opadávajú.

 

  180 cm 210 cm 240 cm 270 cm
 priemer stromčeka  126 cm  144 cm 156 cm 168 cm
 stojan  kov  kov kov kov
 váha 12,6 kg 16,2 kg 20 kg 25 kg
 počet dielov 3 3 3 3
 počet vetvičiek 969 1316 1601 1889
 rozmer krabice 100-40-30  120-40-40  120-50-40 160-40-40
 ochrana pred
 poškriabaním
  áno   áno áno áno
 bežná cena  310 €  390 € 490 € 590 €
 akciová cena  239 €  299 € 379 € 469 €
 ušetríte  71 €  91 € 111 € 121 €

 
Výška vianočného stromčeka je počítaná aj zo stojanom, a aj s vrchnou halúzkou.

K vianočnému stromčeku je samozrejme pribalený aj kvalitný stojan.

Vianočné stromčeky sú dodávané v kartónovej krabici, ktoré sú určené aj na skladovanie stromčekov cez rok.

umelé vianočné stromčeky

Tieto kvalitné vianočné stromčeky sú vyrábané v Európe. Dôkazom kvality môže byť aj fakt, že tento vianočný stromček je hlavným produktom dobrej overenej firmy na výrobu vianočných stromčekov. Výrobca ho každým rokom zdokonaľuje a dáva si na ňom záležať. Vianočný stromček je vyrábaný vo všetkých bežne používaných výškach.

Sme priamy dovozca vianočného stromčeka. Záruku máte v našom obchode 24 mesiacov. Je to najmenej reklamovaný vianočný stromček.

Video veľmi vysokého vianočného stromčeka nájdete na:
www.youtube.com/velmi-vysoky-umely-vianocny-stromcek-270-cm

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov bez starostí, k čomu Vám dopomôže aj včasné objednanie tohoto kvalitného vianočného stromčeka s trojrozmerným 3D ihličím.

 vysoký a moderný kvalitný vianočný stromček

výškové rozdiely vianočných umelých stromčekov

vysoké vianočné stromčeky 3d trojrozmerné ihličie

hustý moderný vysoký vianočný stromček

široký vianočný stromček s 3d ihličím

veľké široké vianočné stromčeky 3d ihličie

robustný kvalitný umelý vianočný stromček 3d ihličie

vysoké a široké 3d vianočné umelé stromceky

veľký vianočný stromček trojrozmerné 3d ihličie

široké vianočné stromčeky moderné 3d ihličie

3d vysoký a široký vianočný stromček

kvalitné 3d vianočné umelé stromčeky

kvalitný 3d umelý vianočný stromček

mohutný umelý vianočný stromček

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: