Umelý vianočný stromček Smrek elegant 3d - 150 cm

 

Umelé vianočné stromčeky s krásnym 3D ihličím, ktoré nerozoznáte od živého ihličia. Na stromčeku nájdeme prevažne kvalitné 3d ihličie.

Výška stromčeka je 150 cm.
Šírka stromčeka je 90 až 108 cm.

Dostupnosť Vypredané - dostupné 1.9.2021
Bežná cena 200 €
Ušetríte 45 € (–23 %)
155 €
Značka Vyrobené v Európe
Kategória Vianočný stromček 3d smrek
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Umelý vianočný stromček 150 cm - 3d ihličie.

Vianočný stromček patrím medzi najobľúbenejší v našom obchode. Vďaka svojej precíznej výrobe je veľmi hustý, a priam dokonale napodobňuje živé vianočné smrekové stromčeky. Až na dotyk je možné zistiť, že sa jedná o umelý vianočný stromček. Farba vetvičiek je snáď najviac reálna, aby najlepšie imitovala farbu v prírode. Tvar vetvičiek je trojrozmerný, výrobca si bral vzor podľa tvaru stromčekov v prírode. Stromček patrí medzi najhustejšie v našom obchode.

Všetky vonkajšie vetvičky, ktoré sú na pohľad vidieť sú z kvalitnej trojrozmernej čečiny. Táto konštrukcia stromčeka zaručuje atraktívny vzhľad a dokonalú podobnosť k živému stromčeku. Vo vnútri stromčeka nájdeme aj klasické ihličie, ktoré je však z vonku neviditeľné. Toto klasické ihličie je len v malom pomere oproti 3d ihličiu, ale zato dodáva vianočnému stromčeku svoj objem a hustotu. 

Výška stromčeka je udávaná vrátane stojana, ktorý je súčasťou balíka.

Pri rozhodovaný ktorý stromček si kúpiť, odporúčame si prezrieť tabuľku a obrázok nižšie. Taktiež je dobré zobrať si meter a premerať priestor na vianočný stromček. Niekedy sa stane, že objednaný 150 cm vianočný stromček je malý, a vymieňa sa za 180 cm stromček.

  150 cm 180 cm 210 cm
 priemer stromčeka 90 cm  120 cm  130 cm
 stojan pvc  kov  kov
 váha 10 12,6 kg 16,2 kg
 počet dielov 2 3 3
 počet vetvičiek 657 969 1316
 rozmer krabice 120-30-25 100-40-30  120-40-40 
 ochrana pred
 poškriabaním
áno   áno   áno
 bežná cena 200 €  310 €  390 €
 akciová cena 155 €  239 €  299 €
 ušetríte 45 €  71 €  91 €

 

Vianočný stromček je dodávaný v  kartónovej krabici, vďaka ktorej je chránený počas prepravy. Vianočný stromček odporúčame skladovať v tejto krabici, ktorá ho chráni počas celého roka pred nežiadúcim prachom a svetlom.

Tento umelý vianočný stromček 150 cm sa veľmi ľahko skladá a rozkladá. Skladá sa len zo stojana a dvoch častí, ktoré len nasunieme na seba. Konáriky stromčeka sú napevno pripojené na kmeň stromčeka, a tieto konáriky len rozprestrieme dookola. A už len halúzky namodelujeme podľa svojej predstavy.  

Video umelého 3d malého vianočného stromčeka nájdete na:
www.youtube.com/3d-150-cm-umely-vianocny-stromcek

pozrieť všetky veľkosti vianočného stromčeka

pekné umelé vianočné stromčeky na Vianoce 3d

3d vianočné ihličie ako živé

výška vianočný stromček porovnanie

vianočné stromčeky umelé ako živé

Na nasledujúcej fotografii je krásne vidieť trojrozmerné 3D ihličie. Toto moderné 3D ihličie presne vyzerá ako pravé ihličie na živých stromčekoch. Jeho výroba je inšpirovaná pravou živou prírodou. Či ide o tvar, farbu alebo celkový dojem. V prípade použitia takejto 3d čečiny na vianočnom stromčeku, nikto ani nespozná, že máte umelý vianočný stromček.

umelé vianočné stromčeky ako živé

umelý vianočný stromček 150 cm

Kvalitný 3D vianočný stromček sa vyznačuje aj tým, že jeho konáriky sú na nerozoznanie od živého vianočného stromčeka. Napríklad farba stromčeka je totožná s farbou v prírode, nie je to len jedna nudná farba. Na halúzkach nájdeme niekoľko plynulých prechodov farieb. Na končekoch bývajú bledšou farbou napodobňované mladé výhonky konárikov. Stred halúzky býva väčšinou hnedý, a samotné ihličky už rôznej zelenej farby.

3d vianočný stromček 150 cm

umelý stromček 150 cm na Vianoce

vianočný stromček umelý 150 cm

umelé stromčeky na Vianoce 150 cm

vianočné ihličie 3D

Na tomto vianočnom stromčeku je dôkladne myslené aj na vašu bezpečnosť pri rozkladaný a skladaný stromčeka. Vetvičky sú ošetrené proti náhodnému poškriabaniu. Už sa vám nestane, že po rozložený umelého stromčeka budete mať poškriabané ruky. Na vetvičkách je nanesená zelená šnúrka, ktorá slúži ako ochrana rúk. Toto omotanie úplne splýva so stromčekom, takže sa nemusíte báť, že by rušila celkový dojem vianočného stromčeka. Je to krásne vidieť na následujúcej fotografii.

starostlivosť o vianočné stromčeky umelé

vianočný umelý stromček 3D 150 cm

vianočný umelý stromček 150 cm

vianočný stromček 150 cm

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac info